aktualności

Konkurs "Pamiętajmy o tradycji"
Konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie na najładniejszą wielkanocną pisankę lub kartkę świąteczną. Celem konkursu jest kultywowanie tradycji, oraz rozwijanie zdolności artystycznych dzieci.

Regulamin:

Konkurs adresowany jest do dzieci (z powiatu aleksandrowskiego), w dwóch kategoriach  wiekowych: przedszkolnej i uczniów szkół podstawowych

 ● Każdy z uczestników do dnia 3 kwietnia (wtorek) do godz.18.00 na adres MCK - sekretariat (wejście od ul. Broniewskiego) może dostarczyć po jednej wybranej pracy w określonej formie:

  - kartki świąteczne (format nie większy niż 10 x 15 cm.)

 - wydmuszki

  - techniki prac dowolne

 ● Do prac należy dołączyć kartkę informacyjną zawierającą: imię i nazwisko, wiek autora, nazwę

szkoły, adres zamieszkania i telefon kontaktowy do opiekuna ze szkoły i do rodzica (obowiązkowo)

Uwaga!

W każdej kategorii wiekowej i artystycznej zostaną przyznane  nagrody oraz okolicznościowe dyplomy. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy nagrodzonych prac nastąpi 7 kwietnia o godz. 11.00 (sobota) w MCK w Ciechocinku. Wszystkie prace pozostają w dyspozycji organizatora. Nagrodzeni zostaną telefonicznie powiadomieni i zaproszeni na wręczenie nagród. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do bezpłatnej prezentacji pisanek oraz kartek swiątecznych w środkach masowego przekazu.powrót

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

subskrypcja

subskrypcja W celu uzyskania nanowszych wiadomości z naszej firmy dodaj swój adres E-mail do bazy naszych subskrybentów.