Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku

ul. Żelazna 5, 87-720 Ciechocinek
tel. 54 234 18 94, email: ciechmck@wp.pl

Slider 4
Slider 5
Slider 2
sli
Slider 1
slider 9
lwt

Kalendarz wydarzeń

Deklaracja dostępności PLIKI DO POBRANIA

Fotoreportaże

Archiwum

Nasz Facebook

RODO

Administrator Danych Osobowych
Miejskie Centrum Kultury
w Ciechocinku
ul. Żelazna 5
ciechmck@wp.pl
tel: 54 234 18 94
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Sławomir Kisielewski
azis6@wp.pl

Ludzie MCK

Dyrektorka - mgr Agnieszka Dąbrowska

Agnieszka Dąbrowska – animatorka i menadżerka kultury, animatorka społeczno- artystyczna. Ukończyła biologię molekularną

na UMK, Studium Wiedzy o Kulturze na UAM, Edukację Artystyczną w zakresie sztuk plastycznych na UWM i Zarządzanie Instytucjami Kultury na UKW oraz Szkołę Trenerów Grupy TROP. Jest realizatorką i koordynatorką wielu projektów organizowanych przez Narodowe Centrum Kultury, Fundację Orange, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Jest performerką i tworzy instalacje przestrzenne. Prowadzi zajęcia, podczas, których pobudza kreatywność uczestników i rozwija twórcze myślenie. Jest szkoleniowcem prowadzącym zajęcia dla przyszłych animatorów kultury i bibliotekarzy. Sieciuje różne środowiska w pracy na rzecz wspólnego dobra. Jej pasją jest praca z ludźmi i budzenie

ich do kreatywnego myślenia o sztuce jako narzędziu do własnego samorozwoju. Lubi wykorzystywać różne aspekty kultury

do łączenia ludzi i pracy na rzecz budowania nowego obrazu domów kultury pracujących ze społecznością lokalną bazując na jej zasobach i potencjałach.

 

Laureatka „Kulturalnego Krawata”, nagrody przyznawanej za osiągnięcia w zakresie działań kulturalnych. W 2018 nominowana w plebiscycie Gazety Pomorskiej i Nowości na Osobowość Roku w kategorii: Samorządność i społeczność lokalna w Toruniu. W 2020 stypendystka programu „Kultura w sieci” z MKiDN.

 

Główna Księgowa - mgr Renata Jankowska

Wykorzystując wiedzę i duże doświadczenie z sobie właściwą skrupulatnością dba o finanse w firmie.

 

 

 

Specjalista ds. organizacji i sprzedaży imprez MCK - mgr Krzysztof Kańkowski

Absolwent  Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada dyplom technika informatyki oraz certyfikat  CCNA Exploration: Network Fundamentals. Uczestnik Cisco Networking Academy.

W Miejskim Centrum Kultury zajmuje się m.in. foto relacjami z imprez organizowanych przez MCK, obsługą urządzeń projekcyjnych w Kinie, reklamą i promocją wydarzeń kulturalnych oraz prowadzeniem strony internetowej instytucji.  Zainteresowania: kinematografia, muzyka, fotografia, najnowsze technologie.

 

 

 

 

wróć