Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku

ul. Żelazna 5, 87-720 Ciechocinek
tel. 54 234 18 94, email: ciechmck@wp.pl

Slider 4
Slider 5
Slider 2
sli
Slider 1
slider 9

Kalendarz wydarzeń

PLIKI DO POBRANIA

Fotoreportaże

Archiwum

Nasz Facebook

RODO

Administrator Danych Osobowych
Miejskie Centrum Kultury
w Ciechocinku
ul. Żelazna 5
ciechmck@wp.pl
tel: 54 234 18 94
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Sławomir Kisielewski
azis6@wp.pl

Ludzie MCK

Dyrektor -  mgr Barbara Kawczyńska

Barbara Kawczyńska w 1989 roku ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu (dawniej WSSP). Uprawia rysunek i malarstwo w technikach: gwasz, akryl, olej. Uczestnik wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych. Od wielu lat związana zawodowo z pracą w dziedzinie upowszechniania kultury. Członek Stowarzyszenia Twórców i Animatorów Kultury Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej. Od 1998 roku pełni funkcję dyrektora Miejskiego Centrum Kultury w Ciechocinku. Organizatorka i kontynuatorka wielu znaczących imprez kulturalnych o zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym do których należą m.in.:

- najstarsze w regionie  Spotkania z Folklorem Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej

- Międzynarodowy i Ogólnopolski Konkurs Malarski "Człowiek i jego praca"

- Ogólnopolskie Spotkania Teatralne

Wybrane prace malarskie autorstwa B. Kawczyńskiej:

   

 

  

    

Główna Księgowa - mgr Renata Jankowska

Wykorzystując wiedzę i duże doświadczenie z sobie właściwą skrupulatnością dba o finanse w firmie.

 

Starszy instruktor merytoryczny, dział organizacji imprez w MCK -  mgr Katarzyna Kaliszewska

Katarzyna Kaliszewska - absolwent Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy w zakresie Zarządzania turystyką i hotelarstwa. Od ponad 27 lat związana z upowszechnianiem kultury na terenie naszego regionu i nie tylko. Wcześniej przez kilkanaście lat związana z Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim, gdzie pracowała jako kierownik działu organizacji imprez i sprzedaży usług. Organizator wielu wydarzeń kulturalnych nie tylko o zasięgu lokalnym, ale też wojewódzkim i ogólnopolskim.

Od 15 lat pracuje w MCK w Ciechocinku na stanowisku instruktora merytorycznego, w swojej pracy stara się jako animator kultury kształtować upodobania i zainteresowania kulturalne i artystyczne różnych grup społecznych oraz wspomagać artystyczną twórczość amatorską, administruje stroną internetową MCK, fanpage MCK na fb, a także prowadzi sprawy pracowniczo - personalne i kasowe.

 

Specjalista ds. organizacji i sprzedaży imprez MCK - mgr Krzysztof Kańkowski

Absolwent  Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada dyplom technika informatyki oraz certyfikat  CCNA Exploration: Network Fundamentals. Uczestnik Cisco Networking Academy.

W Miejskim Centrum Kultury zajmuje się m.in. foto relacjami z imprez organizowanych przez MCK, obsługą urządzeń projekcyjnych w Kinie, reklamą i promocją wydarzeń kulturalnych oraz prowadzeniem strony internetowej instytucji.  Zainteresowania: kinematografia, muzyka, fotografia, najnowsze technologie.

 

 

 

 

wróć