Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku

ul. Żelazna 5, 87-720 Ciechocinek
tel. 54 234 18 94, email: ciechmck@wp.pl

Slider 4
Slider 5
Slider 2
sli
Slider 1
slider 9
lwt

Kalendarz wydarzeń

Deklaracja dostępności PLIKI DO POBRANIA

Fotoreportaże

Archiwum

Nasz Facebook

RODO

Administrator Danych Osobowych
Miejskie Centrum Kultury
w Ciechocinku
ul. Żelazna 5
ciechmck@wp.pl
tel: 54 234 18 94
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Sławomir Kisielewski
azis6@wp.pl

"Lato w teatrze 2022" - Otwieramy nabór na bezpłatne półkolonie letnie

2022-06-09 10:57

Ruszamy z rekrutacją na półkolonie Lato w teatrze To już drugi raz kiedy zaprosimy dzieciaki do wspólnej teatralnej zabawy. W tym roku projekt nosi nazwę: "Nie trzeba słów".
O PROJEKCIE "NIE TRZEBA SŁÓW"
Jak wyglądałby świat bez słów, w którym to nie słowa mają największą moc, w którym jesteśmy na siebie uważni i dla siebie dostępni? A gdybyśmy na chwilę przestali mówić i zaczęli szukać innych sposobów komunikacji? Czy będąc w świecie bez słów docenilibyśmy ich wartość i moc? Czy bez słów umielibyśmy się ze sobą zaprzyjaźnić? Sprawdzimy, ile możemy przekazać za pomocą naszych min i gestów, a także czynów, działania. Odkryjemy, jak duże moce tkwią w sztuce – co mogę przekazać za pomocą obrazów, kolorów, muzyki
i dźwięków oraz połączenia ich ze sobą. Sprawdzimy, co potrafi przekazać nasze ciało, gdy usta milczą. Uruchomimy wszystkie zmysły, by wspólnie doświadczać świata i poprzez sztukę nazywać go na nowo.
INFORMACJE O PÓŁKOLONIACH
Na półkolonie zapraszamy w terminie od 8 do 20 sierpnia, dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Zgłoszenia wraz z pracą kwalifikacyjną przyjmujemy od 13 czerwca, decyduje kolejność zgłoszeń i jakość pracy.
TEMAT PRACY:
Inaczej niż słowami wyraź to, co jest twoim zdaniem w życiu najważniejsze. Możesz rysować, malować, grać, zrobić kolaż, fotografię, nakręcić film. Wybierz dowolną formę artystyczną, byle była bez słów.

 

Regulamin i karta zgłoszenia

wróć